HAKKIMIZDA

2000 Yılından itibaren içinde bulunduğum sektöre, 2010 Yılında kendi kurmuş olduğum Bta Dizayn Otel Donanımları olarak, Beş Yıldızlı Otel, Tatil Köyü, Restaurant&Bar, Residence Müşterilerine, konusunda uzman ekibimizle kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Genişleyen ürün yelpazemizde, Teak, Sapelli ve Kızılçam Ağaçlarından üretilen ithal Ahşap bahçe ve balkon mobilyalarımız başta olmak üzere, Rattan takımlarımız ile de hizmetinizdeyiz. Özel üretim Rattan takımlarımızın dışında, tüm Rattan ürünlerinizin tadilatı konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Güneşe ve yağmura estetik çözümler sunan, Tente modellerimiz başta olmak üzere, Şemsiye, Branda modellerimiz, Projeli gölgeleme uygulamalarımız ve her türlü ihtiyacınıza uygun minder üretiminde de hizmetinizdeyiz.

Ayrıca Ahşap imalat bölümümüzde, Ahşap ev, Prefabrik ev, Pergole sistemleri, Veranda, Mutfak dolapları, Raylı dolap imalatları ile her türlü ihtiyaca uygun, Ahşap işlerini uygun fiyatlarla imalatını yapmaktayız.

Kalite ve müşteri memnuniyetimiz, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlikle büyümeye devam etmekteyiz.

Birlikte çalışmayı ümit eder, ticarette karşılıklı memnuniyet esasına dayanarak firmamızca sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ederiz.

Saygılarımla,
Ali ÖZCAN